Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieregularne miesiączki i czarne skrzepy podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych po porodzie

witam, jestem 4miesiace po porodzie 2 miesiace dostalam specjalne tabletki antykoncepcyjne poniewaz karmie piersia. problem jest w tym ze przez 2 miesiace mialam nieregulowane miesiaczki tzn caly czas byla miesiaczka tylko 3 dni przerwy gdzie byly plamienia brazowe, a dwa tygodnie pojawily sie czarne skrzepy i przy tym towarzyszyszy bol calego brzucha prosze o pomoc poniewaz w uk mi powiedzieli ze jest to normalne po porodzie, dziekuje
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy