Czy mogą odmówić zabiegu usunięcia ósemki?

Umówiono mnie na zabieg usunięcia zęba 8-czekałam miesiac. W dniu zabiegu okazało się, że skierowanie dotyczy innego zęba 8 choć przy kwalifikacji nikt domniemanego błędu nie zauważył i nie kazał dostarczyć innego skierowania (pilny przypadek) i odprawiono mnie. Jestem teraz posiadaczką drugiego skierowania znow czekając na zabieg, ale mąż zauważył że otrzymałam skierowanie do poradni chirurgii szczekowej, a zabieg ma odbyć się w poradni szczękowo-twarzowej. Czy mogą znow odmówić zabiegu? Pozdraw

Często lekarze piszą w skrócie zamiast chirurgii szczękowo-twarzowej - chirurgia szczękowa. Nie powinna mieć Pani problemów w związku z tym, ale proszę dla bezpieczeństwa jeszcze sobie przedzwonić tam gdzie ma być wykonana ekstrakcja i poinformować ich o swoich obawach związanych z tym skierowaniem. Pozdrawiam!