Czy mogę bezpiecznie wykonać lifting rzęs?

Dzień dobry, Czy mogę bezpiecznie wykonać lifting rzęs, jeśli w 2016 roku miałam operacje usunięcia zaćmy, dwa lata później repozycję soczewki i usuniecie mas korowych, a na koniec w 2018 roku laserowe usunięcie obuocznej dać mu wtórnej ? Zalezy mi przefr wszystkim na bezpieczeństwie odzyskanego wzroku Dziękuję za odpowiedź, Pozdrawiam

Dzień dobry, przebyte operacje oczu, zwłaszcza po takim czasie nie są w tym momencie przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu laminowania rzęs.

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Sobczyńska