Czy mogę by c w ciąży pozamacicznej?

Witam Byłam 2.01.2018 u lekarza ponieważ podejrzewalam że jestem w ciąży. Lekarz powiedział mi że narazie nie widać czy to jest ciąża czy nie. Powiedział mi że może to być też ciąża pozamaciczna bardzo się boję ponieważ bardzo chce mieć dziecko. Godzinę po wyjściu od lekarza zauważyłam że mam plamienie koloru brązowego i też miałam tak wczoraj a dzisiaj zaobserwowalam że mam plamienie krwi i boli mnie dolna część brzucha podbrzusze. Nie wiem czy to jest normalne ale bardzo się boję. Proszę o jakąś poradę. Dziękuję bardzo

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się ponownie do lekarza ginekologa najlepiej wcześniej oznaczyć poziom beta hcg