Czy możliwe jest wystąpienie ciąży pozamacicznej?

witam, ostatni okres 08.06. 06.07 na wizycie kontrolnej u ginekologa i powiedział że mam powiększoną macice. w10.07 zrobiłam test ciążowy pozytywny poszłam badanie beta HCG i wyszło 121 mIU/ml.13.07 ginekolog zrobił mi USG i żadnego pęcherzyka nie widać jest dalej tylko powiększona macica. lekarz stwierdził że to może być ciąża pozamaciczna i biochemiczna. lekarz miał rację żeby tak szybko to stwierdzić ? podczas badania ciąża mogła być na tyle wczesna że USG nic nie wykazało

Lek. Tomasz Budlewski

Mogło usg nie pokazać gdyż mogło byc za wczesnie. Proponuje powtórzyć oznaczenie beta hcg i ponownie udac się do lekarza ginekologa