Plamienia a ciąża pozamaciczna

dnia 04.11. miałam ostatnią miesiączkę.Około 19-20 listopada miałam owulację,moje cykle trwają około 30-31 dni.12.12 zrobiłam badanie beta-HCG i wynosiło ono 272.Poszłam do ginekologa ale na USG nie zobaczył ani zarodka, nic.Kazał się zgłosić 23.12. Po zrobieniu kolejnego USG nadal nic w macicy nie widać i oznajmił mi że może to być ciąża pozamaciczna. 24.12 zdobiłam ponownie beta-HCG i wynosi ono 748. bardzo się boję że Pan doktor może mieć rację, poza tym w drugim dniu świąt zaczęłam plamić

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, prosze niezwłocznie zgłosić sie do ginekologa , ocenić stężenie beta HCG i wykonać USG. Pozdrawiam