Czy mogę być pewna, że nie mam raka trzustki?

Prosze mi powiedziec,jezeli badania laboratoryjne i obrazowe(usg i tk jamy brzusznej z kontrastem) wykluczyly choroby trzustki,moge byc pewna ze nie mam raka trzustki?Pytam bo juz od 4 miesiecy utrzymyje sie u mnie bol brzucha wlasnie na wysokosci trzustki,bol promieniuje tez na lewy bok i lewa strone plecow.Czasami boli tez w srodkowym nadbrzuszu.Inne narzady wedlug tk,tez sa w porzadku.Kolonoskopia tez nic nie wykazala,a gastroskopia przewlekle zapalenie blony sluzowej zoladka.Skad wiec ten bo

Diagnostyka obrazowa raka trzustki jest b.trudna! Ale w coś trzeba wierzyć! Jeżeli wymienione przez Panią badania wykazały to , co wykazały - to należy przypuszczać , że Pani dolegliwości są związane z przewlekłym zapaleniem błony śluzowej żołądka! Proszę być pod stałą , systematyczną kontrolą lekarza prowadzącego!!! zż