Czy w tym miejscu nie ma nowotworu?

Od roku zmagam sie z bolami kregoslupa w odcinku piersiowym oraz klujacy bol brzucha raz po lewej raz po prawej strone do tego mam bole miesni i stawow i fascykulacje.neurologicznie OK wyniki krwi zoladkowe trzustkowenok mialam juz 3razy usg brzuch gdzie trzustkandobrze byla wedlug lekarzy bardzo dobrze widoczna i wszystkie narzady w dobrym stanie Czy czy powinnam postarac sie o tomograf jamy brzusznej? Jesli trzustka byla dobrze widoczna to czy powinnam byc spokojna ze nie ma tam nowptworu? Mialam tez Gastroskopie ktora wykazala lekkie zapalenie zoladka.Bardzo sie boje .

Lek. Tomasz Budlewski

Propknuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można coś więcej powiedzieć