Omdlenia, wysoki puls, duszności, szybkie męczenie się, pocenie się dłoni i stóp

Dzien dobry Moje objawy to: omdlenia, wysoki puls, dusznosci, szybkie meczenie sie, pocenie sie dloni i stop, dretwienie konczyn i plecow, biegunka, uczucie pelnosci w brzuchu i nagromadzenie sie gazow, puste odbijanie. Bole kregoslupa i stawow. Jestem po usunieciu pecherzyka zolciowego. Neurolog zlecil CT glowy, jakie pozostale badania powinnam jeszcze wykonac?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wykoanych juze badan bedzie mozna określic odpowiednie dalsze postępowanie.