Ataki bólu pod mostkiem i w plecach
Zaczelo sie od atakow bólu pod mostkiem i w plecach(uczucie sciskania w imadle). Usg jamy brzusznej- zero widocznych zmian. Gastroskopia- niewydolnosc wpustu żołądka. Od czasu badan objawy sie nasilily. Ciagly bol plecow, czasami bole w nadbrzuszu. Powiekszone wezly chlonne pod lewą pachą. Ciągle odbijanie nawet na czczo, stolec luźny z resztkami pokarmu. Morfologia- ok, Alat, lipaza i amylaza w krwi- w normie. W moczu w ciągu miesiąc pojawiła się bilurbina- 1 . Co mi jest?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
czy byla wykonywana diagnostyka kardiologiczna, sadze ze przydatne moglybyby badania kregoslupa,. proponuję udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszytskich wynikow bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.