Dlaczego mam stolce o żółtym zabarwieniu?

Witam serdecznie. Od miesiaca czasu mam stolce o żółtym zabarwieniu. Dodatkowo mam obniżony apetyt, czesto nudności (bez wymiotów). Wyproznianie rowniez ok, bez biegunek i bólu brzucha. Odebralam dziś wyniki badań. Aspat Alat, bilirubina, ggtp, fosfataza zasadowa, crp, lipaza i amylaza wszystko w normie. Morfologia ok, poza hemoglobina (delikatnie ponizej normy). Jakie dodatkowe badania mogę zrobić? Nie spożywam duzej ilosci warzyw, raczej mam urozmaicony jadlospis. Zazywam proursan na PSC. Proszę o poradę co może mi dolegac lub jakie kroki podjąć? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę przede wszytskim zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecic dalsze postepowanie