Czy ból podbrzusza i gorączka mogą oznaczać gorączkę śródziemnomorską?

Witam.Od 4 lat mam ataki bólu które zaczynają się bólem podbrzusza i promieniują na cały brzuch wtedy mam gorączke 39 stopni i okropne dreszcze trwa to 3 dni.Byłam w szpitalu gdzie zrobiono mi kolonoskopie i gastroskopie oraz pasaz jelit.Wykryto tylko zapalenie żolądka i drażliwosc jelit.Dodam ze mam bole kosci i stawow a mam 19lat.Mam ppdwyszone leukocyty oraz mialam bialko w moczu 6.Czy moze to byc goraczka srodziemnomorska?.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników będzie można rozważyć konieczność dalszej diagnostyki i Ew konsultacji reumatologicznej