Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Sarkoidoza i kaszel oraz silne bóle głowy

Witam ponownie ! Moj maz od 2 lat ma zdiagnozowana sarkoidoze 2 stopnia. Kaszle.. dusi sie.. czasem az tak ze wymiotuje... do jego okropnego kaszlu przyzwyczaila sie juz cała rodzina. Ale od miesiaca ma okropne bole glowy.. czy to moze byc powiazane z sarkoidoza.. maz ma tez objawy sarkoidozy skornej oraz bole stawow ostatnio.Czy powinnam nalegac na skan glowy?jest pacjentem kliniki płuc w Oxford. Niby lepiej nie mogł trafić.ale... ja mam wiecznie watpliwosci czy panikowac z nowymi objawami
MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

W tej sytuacji mąż powinien skontaktować się z lekarzem prowadzącym i zostać zbadanym pod kątem ew. zmian obecnych na twarzy (skóra, też oczy, nos i ślinianki), a w dalszej kolejności liczyć należy się z koniecznością wykonania tomografii głowy. Jeżeli bóle głowy nie występowały wcześniej, to nie należy ich bagatelizować.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy