Bóle nóg z chwilowym brakiem czucia, bóle całego ciała, sztywnienie karku, zawroty głowy i brak libido u męża

boleria?Witam moj maz od ponad pol roku zle sie czuje.Zawsze prowadzil aktywny tryb zycia i..Trudnosc mu sprawia pojscie do pracy.Objawy to;bole nog z chwilowym brakiem czucia w pacach stopy,bole ,stawow calego ciala,sztywnienie karku,zawroty glowy,choroba lokomocyjna,rozmazany obraz,bole glowy,niewydolnosc fizyczna,brak libido.Bylismy juz wszedzie;kardiolog,neurolog,ortopeda,chirurg,lekarzerodzinni,wszystkie badania dobre.Zrobil test western blot i wyszedl .Co to znaczy?
MĘŻCZYZNA, 39 LAT ponad rok temu

Badania krwi - trombocyty

Czy wiesz jakie funkcje pełni żelazo w twoim organizmie? Dowiedz się tego oraz sprawdź stężenie żelaza w twoim organizmie robiąc badanie krwi - lek. Łukasz Kowalski wyjaśni wszelkie szczegóły.

W kierunku boreliozy sugeruje LTT w synevo na Rzeczpospolitej. Jeśli nie ten trop to chlamydia pneumoniae igg iga. Tak samo mycoplasma igg iga i cmv igg. Można od razu B12 D3 i kortyzol

Specjalista chorób wewnętrznych. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Boreliozy i Chorób Odkleszczowych (ILADS). Specjalizuje się głównie w leczeniu przewlekłych infekcji oraz chorób odkleszczowych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy