Bóle całego ciała a SM

choruję na SM,dość długo jusz ale teraz mam bóle ,bóle całego ciała,nie wiem co to jest czy to od SM czy jest inna przyczyna.boli mnie bardzo obecnie w klatce piersiowej i całe plecy zrobiłam EKG wyszło bradykardia zatokowa lewogram patologiczny co to znaczy ,może ten ból to nie od SM tylko serce

Jeśli SM towarzyszą te objawy trzeba szukać tła infekcyjnego:

- borelioza LTT, CD 57 lub KKI
- chalmydia pneumonaie IGG IGA
-mycoplasma pneumoanie IGG IGA
Toxoplasma IGG
-CMV IGG