Torbiel szyszynki i silne bóle głowy
Witam. W listopadzie wykryto u mnie torbiel szyszynki 7mm x 7mm x 6mm. Wysłano mnie na MR z powodow codziennych okropmych bólow glowy.A u okulisty okazało sie ze mam ubytki w polu. Dzis bardxo bolala mnie glowa i chcialam wymiotowac. Dodam ze bole mam codzienne. Czy to wszystko jest jakos powiazane? Co robic?

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Pani objawy mogą być spowodowane torbielą szyszynki, dlatego radziłabym skonsultować się z neurologiem z powodu nasilenia dolegliwości.
Pozdrawiam