Torbiel szyszynki i silne bóle głowy

Witam. W listopadzie wykryto u mnie torbiel szyszynki 7mm x 7mm x 6mm. Wysłano mnie na MR z powodow codziennych okropmych bólow glowy.A u okulisty okazało sie ze mam ubytki w polu. Dzis bardxo bolala mnie glowa i chcialam wymiotowac. Dodam ze bole mam codzienne. Czy to wszystko jest jakos powiazane? Co robic?

Lek. Katarzyna Szymczak

Pani objawy mogą być spowodowane torbielą szyszynki, dlatego radziłabym skonsultować się z neurologiem z powodu nasilenia dolegliwości.
Pozdrawiam