Czy torbiel szyszynki to inaczej rak?

Czy torbiel szyszynki to inaczej rak ? Chciałbym zapytać się czy torbiel szyszynki może przekształcić się w raka ? Czy sama w sobie torbiel szyszynki o wymiarach 7mm jest niebezpieczna ? Co jaki okres czasu trzeba robić kontrolny MR w celu kontroli czy torbiel się nie powiększa ? Z góry dziękuje za poświęcony czas i odpowiedź.

Witam , rozpoznanie "torbiel" to nie jest rozpoznanie "rak"!!! Prosze pozostawać pod stałą kontrolą onkologa prowadzącego!!! z.żurawski