Sarkoidoza i częste krwawienia z nosa

Witam maz ma od 2 lat zdiagnozowana sarkoidoze. Bardzo duzo kaszle.. ma sklonnosc do krawien z nosa.. bo ma slabe naczynka.. ostry atak kaszlu konczy sie duzym krwotokiem... czy sa jakies metody by tak latwo nie krwawil.. ? I jak zbijac u niego goraczke. W sarko czesto wystepuja.. po paracetamolu mam wrazenie ze z wieksza latwoscia sika krew z nosa nawet przy malym kaszlu.. szukam innej metody obniznia goraczki... :( dziekuje z gory za pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc udzielić najbardziej odpowiedniej porady należy wykonać bezpośrednio badanie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.