Co może oznaczać częste krwawienie z nosa u dziecka?

Witam. Moj syn ma 6 lat. Od jakis 7 miesiecy leci mu krew z nosa. Na poczatku bylo to od czasu do czasu potem coraz czesciej nawet 2 razy w ciagu dnia. Lekarz zlecil badania z krwi i byly dobre. Skierowano nas do laryngologa mial przypalane naczynka niestety krew dalej leci choc rzadziej co tydzien miejwiecej ale po miesiacu znowu czesciej. Poszlam drugi raz do laryngologa i znow przypalanie na drugi dzien dziecku znowu krew leci. Krwawienia sa niewielkie i szybko ustepuja. Podaje rowniez rutinoscorbin. Dziecko w roku szkolnym czesto chorowalo katar kaszel. Nie wiem co dalej robic i gdzie sie udac. Zaopbserwowalam ze czasami ta krew pojawia sie gdy sie wystraszy lub uderzy,przewroci. I czesto krew po wypalaniu leci rano 3,5,6,7 lub 8 rano dziecko w nocy wstaje i mnie budzi ze krew leci a podczas snu nie moze sie przestraszyc ani uderzyc. Prosze napisac jakie badania jeszcze moge zrobic i gdzie sie udac

Nie wiem gdzie mieszkasz to bym poradził gdzie się udać. W tym wieku to są typowe krwawienia ze splotu Kiesselbacha na przegrodzie nosa. To z reguły nic groźnego. Żeby przypalania dały efekt leczniczy to należy je wykonać wielokrotnie w odstępach 3 dniowych aż do skutku czyli do pozbycia się krwawiących naczynek. To jest proste.