Krwawienia z nosa u 5-latka

Panie doktorze moj syn 5 lat miewa krwawienie z nosa , z jednej dziurki , z prawej strony przynajmniej raz w miesiacu . Poprzedza je zatkany nos , suchy zatkany nos , po czym nastepuje krwawienie z prawej dziurki . Mieszkamy za granica , robilismy badanie krwi i wszysko jest w porzadku! Lekarka powiedziala ze jezeli krwawienie nie wystepuje czesto /codziennie,w ciagu tygodnia to nie ma potrzeby skierowania syna do laryngologa!Kazala stosowac krople wody z sola do noska i olej !Prosze o pomoc!

Woda morska nie jest dobra dla ludzi. Nie stosuj tego. Dobry laryngolog wie o co chodzi w tym nosku i wyleczy to koagulacją lapisem poszerzonych naczyń splotu Kiesselbacha kilkakrotnymi zabiegami.