Codzienne obfite krwawienia z nosa w ciąży

Witam. Miałam 2 razy wypalane naczynka w nosie ze względu na codzienne obfite krwawienia. Jestem w ciąży i lekarz mówi, że poza tym zabiegiem nic innego nie może zrobić. Czy tak jest faktycznie? Nic innego nie można? Bo wpadłam w anemie przez te krwawienia, która wciąż postępuje. Może powinnam zmienić lekarza?

Po pierwsze szukaj innej przyczyny anemii ciężarnych. Człowiek posiada w sobie około 4 litrów krwi i takie drobne krwawienia nie powodują anemii!. Po drugie przypalanie naczynek w nosie trzeba wykonać nieraz kilkadziesiąt razy aby zamknąć krwawiące naczynia przegrody nosa. po trzecie niech Twój ginekolog zajmie się Twoją anemią powa żnie i niech nie zgania tego na nos!