Bóle stawów, klatki piersiowej, palców i twarzy oraz powiększone węzły chłonne i zmiany skórne
Witam.Od okolo 8 miesiecy mam dziwne objawy a mianowicie:bole stawow barkowych bole w gornej czesci klatki piersiowej,bole palcow,bole twarzy.Do tego dochadza zmiany skury na palcach.Mam powuekszone wezly chlonne szyjne oraz z jednej strony nadobojczykowe.Mialem zrobiony rezonans calego ciala na ktorym wlasciwie nic nie wyszlo poza poczatkowymi zmianami zwyrodnien barkow.Badania krwi w normie poza hemoglobina nieznacznie podwyzszona.Badanie na anty ciaiala ccp

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Witam! Opisane dolegliwości mogą świadczyć o obecności choroby reumatologicznej. Proszę zgłosić się do odpowiedniego specjalisty który przeprowadzi bezpośrednie badanie i dokładnie przeanalizuje wyniki badań.