Czy mogę być w ciąży??? chłopakowi pękła prezerwatywa!

Witam!
Uprawiałem seks z moją dziewczyną i spuściłem się, a gdy wyjąłem członka z jej pochwy, to zobaczyłem, że pękła prezerwatywa.
Czy jest to możliwe, że moja partnerka zaszła w ciążę, a objawy mogą występować kilka dni po stosunku?
Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję serdecznie!
Pozdrawiam!

Witam serdecznie,
Jeżeli doszło do pęknięcia prezerwatywy podczas stosunku, istnieje możliwości zajścia w ciążę. Zależy to również czy były wówczas dni płodne, czy niepłodne.

We własnym zakresie proponuję wykonanie testu ciążowego. Najlepiej to zrobić w dniu spodziewanej miesiączki. Pojawienie się pierwszych objawów ciąży jest indywidualne. Mogą się one pojawić kilka dni po zapłodnieniu.

Pozdrawiam