Czy mogę jednocześnie przyjmować indyjski ziołowy suplement i Xalerto?

Przyjmuję lek xalerto już od ok 2 lat czy mogę jednocześnie przyjmować indyjski ziołowy suplement: Arjuna? Ulotka informuje o interakcji z lekiem warfaryna???? Proszę o informację

Lek. Wojciech Zygmunt

Nie polecałbym pani takiego połączenia, ze względu na często nieznany skład takich preparatów i możliwość wszelakiego rodzaju interakcji zarówno osłabiających działanie leków jak i wzmacniających ich działanie.