Czy mogę korzystać z akupunktury, mając nieoperacyjnego tętniaka w środkowym mózgu?

Czy mogę korzystać z akupunktury mając nie operacyjnego tętniaka w środkowym mózgu, jestem po chemio i radio terapii [około 10 lat temu ], mam niedoczynność tarczycy, hashimoto, kłopoty z krążeniem i wadę serca w postaci nie domykającej się zastawki ?

Dzień Dobry Pani,

Na Pani pytanie odpowie lekarz prowadzący Panią, który zna Panią i Pani historię.

Z mojej strony zachęcałabym Panią do medytacji i technik relaksacyjnych.

Życzę Pani tylko najlepszego zdrowia,
irena.mielnik.madej@gmail.com