Czy mogę mieć ropień okołomigdałowy?

Dzień dobry. Mam pytanie, zauważyłam jakiś czas temu dziwna narośl, guzek na dole pod migdałem, czytałam w internecie, że może to być ropień okołomigdałkowy lecz mnie nie boli gardło, nie mam gorączki ani inny dolegliwości. Dodam, ze kiedyś bardzo często chorowałam na anginy, jedyne co mi dokucza to suchość w gardle i kamienie migdałowe, które pojawiają się raz na jakiś czas. Bardzo proszę o poradę co to może być ponieważ boje się ze to rak. Pozdrawiam Aleksandra lat 29

Dzień dobry, nie napisała Pani od jak dawna zaobserwowała Pani obecność tego guzka. Jeżeli jest już dłużej niż miesiąc, pomimo braku innych dolegliwości, proszę pokazać się laryngologowi.