Czy mogę od razu starać się o dziecko po pierwszej miesiączce od poronienia?

Witam. W 6 tyg ciazy poronilam. Krwawienie wywolali tabletkami pani doktor robic usg powiedziala ze poronilam ale po czym i tak zrobili lyzeczkowanie. Bardzo pragne dziecka i jezeli po miesiecznej kontroli okaze sie ze ze mna jest wszystko ok czy moge od razu starac sie po pierwszej miesiaczce o dziecko? Nie chce czekac 2-3 miesiecy bo wiem ze nie dam rady.

Lek. Michał Lenard

Jeżeli na wizycie kontrolnej miesiąc po zabiegu lekarz stwierdzi, że nie ma przeciwwskazań, to będzie się Pani mogła starać kolejny raz o dziecko. Pozdrawiam!