Luteina po poronieniu a starania o dziecko

Do lek. Rafał Gryszkiewicz ja nie mialam nigdy wylyzeczkowania, tylko ponad pol roku temu poronilam i pani doktor zapisala mi luteine z powodu poronienia bo wyszlo ze mam niski progesteron. wiec zaczelam z chlopakiem sie starac o dziecko i pani doktor kazala brac luteine od 16 do 25 dni cyklu a po tescie dodatnim podwoic dawke. jezeli zaszlam w ciaze to nie wiem czy nie powinnam brac go np do dnia w ktorym powinnam dostac okres. i jezeli test by wyszedl negatywny to odstawic luteine.
ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Szanowna Pani,
W przypadku konieczności stosowania leków hormonalnych/ staranie się o ciążę /
terapia odbywa się pod nadzorem lekarza przepisującego leki i prowadzącego terapię.
Wszelakie pytania dotyczące dawki przyjmowanych leków długości trwania terapii
itp. powinno się kierować do lekarza prowadzącego internet nie służy do indywidulanego leczenia niepłodnści.