Czy mogę podróżować samolotem po usunięciu żylaków w lewej łydce?

witam, jestem po usunięciu zylakow w lewej lydce... operacje miałem 8 listopada. Wszystko ładnie sie goi. Nie było żadnych komplikacji. Za tydzień lecę za granice i moje pytanie brzmi... czy są przeciwskazania do lotu samolotem po takiej operacji?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie napisał Pan ile trwa lot? Jeśli dość krótko 2-3, to sądzę, że nie ma przeciwwskazań. Jeśli dłużej to radziłabym się skonsultować z chirurgiem operującym Pana, być może konieczne byłoby Podanie heparyny.
Pozdrawiam