Interpretacja wyniku po usunięciu guza piersi

Witam.

Jestem kobietą w wieku 40 lat. Usunięto mi guza z piersi, wynik badania histopatologicznego - rozpoznanie: Hyperplasia intraductalis typica, metaplasia apocrinalis epithelii et adenosis mammae.

Proszę o interpretację.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Wyniki biopsji oznaczają zmiany łagodne, o charakterze zwyrodnieniowym. Dalsze postępowanie powinna pani omówić z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam serdecznie.