Czy mogę przefarbować włosy 2 tygodnie po opasaniu oka?

Dzień dobry, jestem 2 tygodnie po opasaniu oka. Mam pytanie, czy mogę pofarbować włosy, oczywiście u fryzjera?

Witam.a nie boli Panią? Jsk nie boli to można pod warunkiem że farba woda i inne rzeczy nie dostaną się do oka operowanego.myślę ze jeszcze Pani kropić leki do oka bo to krótko. I jeszcze problem gdzie była dziura? Jak w plamce to nie wolno głowy do tyłu. Pozdrawiam serdecznie