Czy mogę przyjąć kolejne 7 globulek?

Witam, w czasie okresu stosowałam globulki dopochwowe na infekcje (lekkie swędzenie), trwało to pięć dni. Cała kuracja trwała 7 dni. Jednak teraz po miesiączce nadal czuję lekki dyskomfort. Czy odpowiednie będzie jeżeli teraz przyjmę kolejne 7 globulek? Pytam ze względu na to, że dopiero teraz zauważyłam, że nie jest to działanie wskazane podczas miesiaczki, ponieważ lek się nie przyjmuje.. Proszę o pomoc.

Jednak zaleciłabym obecnie globulki z kwasem hialuronowym dopochwowo, celem regeneracji błony sluzowej