Co może oznaczać krwawienie po zmianie tabletek antykoncepcyjnych i przyjmowaniu globulek dopochwowych?

Witam, ginekolog stwierdził u mnie zapalenie pochwy i przepisał globulki dopochwowe Pimafucin. W tym samym czasie zmieniłam tabletki antykoncepcyjne na Belara (dzisiaj będę przyjmować 12 tabletkę ). wczoraj zaaplikowałam 5 globulkę, lekarz przepisał mi dwa opakowania, czyli 12 globulek. Niestety od dwóch dni zauważyłam krwawienie. Czy jest to normalne czy powinnam udać się kolejny raz do lekarza. Pozdrawiam

Krwawienie może być związane ze stanem po leczeniu, jeżeli trwa kilka dni - warto jednak skonsultować się ponownie z ginekologiem. Po leczeniu globulkami należałoby zastosować kwas hialuronowy w glob. oraz probiotyk ginekologiczny