Czy mogę przyjmować Arechin?

Witam serdecznie. Mam zlecone przyjmowanie arechinu. Przeczytalam w ulotce, ze nie powinno sie go brac w wypadku problemu z oczami. Mam dosyc zaawansowana zacme w obu oczach /bede miala zabieg usuwania zacmy/ i zwyrodnienie w jednym oku. Czy zatem moge przyjmowac arechin? dziekuje za odpowiedz

Witam.
Proponuję zgłosić się na wizytę do lekarza okulisty- decyzję o przyjmowaniu Arechiny powinien podejmować okulista po badaniu dna oczu.
Pozdrawiam