Czy mogę przyjmować Biotebal przy tym leku?

Witam! Pytanie dotyczy dra NEUROLOGA Panie Doktorze przyjmuję leki na padaczkę LAMITRI, FINLEPSIN, BRIVIAST. Wypadają mi włosy, mam słabe paznokcie, więc chciałabym przyjmować BIOTEBAL (zawiera biotynę) oraz THERM LINE ( zawiera ekstrakt pokrzywy ,ekstrakt zielonej herbaty, kofeinę, ekstrakt pieprzu kajeńskiego, ekstrakt zielonej kawy) – czy to nie ma wpływu negatywnego na zdrowie? Pozdrawiam

Witam!Przy jednoczesnym stosowaniu lamitrinu i finlepsinu opisywano niepożądane efekty (wzrost poziomu metabolitów karbamazepiny. Mechanizm tej zależności nie jest dokładnie poznany. Stosując te leki razem należy taką ewentualność brać pod uwagę. Z biotebalem nie opisywano niekorzystnych reakcji. Powodzenia W. Łuczkowski.