Czy warto stosować ten spalacz tłuszczu?

witam chciałbym zacząć brać spalacz tłuszczu.moje pytanie dotyczy składu tabl które mi polecono czy jest w nich coś co mogło by zaszkodzić?Wartość w dziennej porcji (4 kapsułki): Tyrozyna 900 mg Ekstrakt Zielonej Herbaty 540 mg Ekstrakt z Gorzkiej Pomarańczy 500 mg Kofeina 200 mg Ekstrakt z Okrzewu Paragwajskiego 900 mg Kwas pantotenowy 200 mg Kwas hydroksycytrynowy 140 mg Korzeń Imbiru 120 mg Pieprz kajeński 100 mg Ekstrakt Pieprzu Czarnego 12 mg.proszę o odpowiedź.pozdrawiam

Dzień dobry,

spalacz tłuszczu nie zapewni Pni trwałej redukcji masy ciała. Najlepszym rozwiązaniem i najbezpieczniejszym jest stosowanie zbilansowanej diety.

Powyższy skład, który Pani przedstawiła nie powinien być szkodliwy dla zdrowia.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga

Dzień Dobry,

takie tabletki mogą stanowić jedynie dodatek do diety redukcyjnej. Same w sobie efektu nie zapewnią. Natomiast jeśli chodzi o bezpieczeństwo ich stosowania - wszystko zależy od stanu Pani zdrowia.

Pozdrawiam,
www.nutricus.pl