Jakie konsekwencje stosowania spalaczy tłuszczu?

Witam czy stosowanie spalacza tłuszczu jako uzupełnienie do diety w umairkowanej ilości 1 tabletki dziennie o składzie pikolinian chromu kwas oleinowy kwas linolenowy żelazo lecytyna L-lizyna L-karnityna chlorowodorek betainy metionina inozytol związki choliny betaina HCL jest bezpieczne dla zdrowia i niesie skutki uboczne??? Dziękuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Każdy z tego rodzaju preparat może nieść ze soba skutki uboczne. Proponuję udać się do Dietetyka lub trenera Personalnego