Czy przy stosowaniu leku Fluoxetin 20mg mogę stosować jakieś spalacze tłuszczu?

Witam, chciałam dowiedzieć się czy przy stosowaniu leku Fluoxetin 20mg mogę stosować jakieś spalacze tłuszczu? Ponieważ brałam Paxtin 20mg i w ciągu 2 miesięcy przytyłam ponad 20kg co teraz chcę zrzucić jednak przy stosowaniu diety (jestem pod stałą kontrolą dietetyka) oraz ćwiczenia fizyczne nic nie dają. Czy mogę Fluoksetynę brać razem ze spalaczem tłuszczu? Czy mogę sprawdzić czy fluoksetyna reaguje pozytywnie z jakimś (jeśli tak to jakim) spalaczem tłuszczu? Pilnie czekam na odpowiedź

Nie polecam ,,spalaczy" tłuszczu, gdyż mogą wykazywać jedynie efekt placebo. Po prostu nie działają, nie są często przebadane farmakologicznie (suplementy diety, a nie leki), a ich skład może być zafałszowany, co może powodować efekty uboczne.
Pozdrawiam,
Agnieszka Kopacz, dietetyk
www.poradiety.pl