Czy mogę przyjmować Cialis w takiej formie?

Witam, Czy tabletki powlekane Cialis 20mg (tadalafil) można podzielić na pół? Czy nie zmieni ona swojego działania oraz czy ta druga połowa po np. tygodniu nie zmieni swoich właściwości? Wiem, że mogę kupić Cialis w dawce 10mg,ale pytanie ma uzasadnienie ekonomiczne, ponieważ cena Cialis 20mg i Cialis 10mg jest identyczna, zatem bardziej opłacalne jest kupienie Cialis 20mg i podzielenie tabletki na dwie części. Pozdrawiam

Witam
Są różne wersje. Producent nie zaleca dzielenia, niektórzy lekarze zezwalają. Cialis nie ma wgłębienia więc może być ciężko podzielić tabletkę na równe części. Może Pan spróbować, tabletka po tygodniu nie zmieni swoich właściwości
Pozdrawiam