Czy mogę przyjmować jakieę suplementy i witaminy, które mają dobry wpływ na serce?

Witam. Rok temu z powodu zawału serca przeszedlem operacje wszepienia by passow, biore leki ale chcialbym sie dowiedziec czy moge przyjmowac dodatkowo jakies suplemwnty I witaminy ktore maja dobry wplyw na serce, I cukier we krwi. Jakie witaminy warto zazywac w moim wieku?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie dokładnie leki? Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego