Czy mogę stosować Luteinę, by wzmocnić macicę?

Witam serdecznie ,ostatnią miesiaczke miałąm 06.09 dzis zrobiłam test -wynik pozytywny, mam problem gdyz jestem za granica w pracy i do konca listopada nie moge wrocic do PL, .Czy moge brać Luteine 50 podjezykowo żeby wzmocnic macice? Jeśli tak, to jaka dawke. Dziękuje

Wielce Szanowna Pani ! To zly pomysł - do wszystkiego muszą być wskazania , ktore ustala lekarz i trzeba do niego sie w razie potrzeby zgłosić Z wyrazami szacunku Marek Bulsa