Czy mogę stosować ten zabieg na moją skórę?

Czy dermamelan moge stosować w celu antystarzeniowym oraz w związku z bardzo tłustą cerą i pojawiającymi sie na niej "niespodziankami"? Mam 47 lat i nie mam przebarwień.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl