Czy mogę tak późno udać się na wizytę w sprawie aparatu?

Witam , mam założony aparat samoligaturujacy od marca . W maju miałam pierwsza wizytę kontrolna , na kolejna mam sie wstawić w lipcu . Z przyczyn nie zależnych ode mnie nie jestem w stanie przylecieć w lipcu czy coś sie stanie jak na wizycie pojawię sie dopiero na początku września?

Na ogół - jeśli aparat nie ulegnie awarii - to konsekwencją może być ewentualne przedłużenie leczenia ale najlepiej skontaktować się z gabinetem. Pozdrawiam