Czy mogę wrócić do tabletek Sylvie 20?

Witam od dłuższego czasu biorę tabletki sylvie 20 lecz lekarz wypisal mi sylvie 30 przez pomyłkę recepta została wykupiona czy mogę je wybrać i wrócić do sylvie 20 czy zostać przy sylvie 30?

Lek. Michał Lenard

Jeżeli do tej pory stosowała Pani dawkę 20 mg, to sugeruję przy niej pozostać. Ewentualnie skonsultować się ze swoim ginekologiem. Pozdrawiam!