Czy mogę zajść w ciążę i zamienić Warfin ma Clexan?

Witam. Mam pytanie . Bardzo proszę o rade. Mam 30 lat. Dwa razy mialam epizod zakrzepicy mózgu. Podwyzszone dedimery i w omidie MR "mozliwosv przysciennej skrzepliny w zatoce esowatej lewej" . Po pierwszym razie po 3miesiecznym leczeniem warfinem odstawiono mi leki i ponownie zle sie poczulam . Teraz mam warfin bezterminowo. Dodam ze to bulo 3 lata temu. Na kontrolnym mr glowy lekarz opisujacy stwierdzil ze to nie zakrzepica tylko wariant anatomiczu w tej ze zatoce esowatej lewej . Zmniejszony przeplyw poprzez jej zmniejszenie. Z racji swego bezpieczeństwa biore wsrfin i trzymam wskaznik okolo 2-3. Pytanie moje: czy mogę zajsc w ciaze i zamienic warfin ma clexan? I bezpiecznie donosic ciążę? Czy clexan nalezy brac całą ciaze i w jakich dawkach abym byla zabezpieczona przed zakrzepica. Chcialabym z mezem dziecko levz bardzo boje sie o to czy utrzymam ciaze . Dziękuję

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna , z całą dokumentacją . Najlepiej porozmawiać z Lekarzem, który dotąd Panią leczył , z Neurologiem i z Ginekologiem.
Pozdrawiam i zapraszam