Czy mogłam zbyt wcześnie wykonać bHCG?

hej mam pytanie robiłam test beta hcg i mój wynik to 730.28 ponizej jest tabelka i pisze tam ze 4-5 tydzien zaczyna sie od 1500 do 2300 pani w laboratorium powiedzial ze ze to wczesna ciaza jakis 2 tydzien tylko z moich dokładnych obliczen wychodzi ze to 5 tydzien.Wpisałam mój wynik na forum i tam dziewczyny pisały ze to 4-5 tydzien juz sama nie wiem.Boje sie ze to moze byc 5tydz a hcg takie słabe dodam ze było robione 1 dzien po spodziewanym okresie moze za wczesnie zrobiłam

Lek. Katarzyna Szymczak

Sądzę że jest to ok 2- 3 tydzien, sugeruję powtórzyć badanie za dwa dni, wtedy będzie wiadomo czy ciąża rozwija się prawidłowo i oczywiscie udać się do lekarza ginekologa.
Pozdrawiam