Czy mogłem się czymś zarazić w wyniku seksu oralnego?

Jestem mężczyzną 21 lat, wczoraj uprawiałem seks oralny z facetem poznanym przez internet. Była to starsza osoba około 40stki. Było to bez zabezpieczenia jednak wytrysk nastąpił poza jamą ustną. Seks był obustronny. Teraz się boję i żałuję ponieważ boję się że mogłem się czymś zarazić HIV, kiła rzeżączka lub coś innego. Jakie są szanse że mogłem się zarazić? Czy udać się do lekarza i jeżeli tak to do jakiego?

Ryzyko zakażenia jest możliwe każdą z tych chorób, które Pan wymienił. Rzeżączką się jest w ten sposób zarazić łatwo innymi chorobami w różny sposób. Oczywiście mogło też nie dojśc do żadnego zakażenia. Zapraszam na wizytę powiem co należy wykonać etc. W razie pytań zapraszam na email krzysztof.gierlotka@gmail.com, pozdrawiam, KG www.prepmed.pl