Czy mogło coś zostać po usunięciu polipa edometrialnego?

Witam. Miałam problemy z plamieniami przed okresem. Po badaniu i usg ginekolog stwierdził, że wszystko w porządku i pewnie przedzie. Po 2 miesiącach ponownie poszłam się zbadać u innego lekarza mimo że plamienia przeszły i okazało się, że mam polipa na szyjce macicy. Miałam również usg, które było ok. Polip został ukręcony jednak po odebraniu wyników okazało się, że był to polip edometrialny, który wyszedł przez szyjkę na zewnątrz. Pani dr zrobiła ponownie usg i stwierdziła że prawdopodobnie cały został usunięty bo nic niepokojącego nie widać. Teraz stresuję się, że coś tam jednak zostało i nie wiem co dalej zwłaszcza że staramy się o dziecko. Mam 32 lata i regularne miesiączki. Żadnych dodatkowych dolegliwości.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana jest kontrola u ginekologa za około miesiąc i ponowne USG aby ocenić czy polip został usunięty w całości.
Pozdrawiam