Czy mogło dojść do przeniesienia preejakulatu do pochwy?
Dzień dobry, W trakcie gry wstępnej zaczęłam z chłopakiem od seksu oralnego, wzięłam członka chwilowo do ręki w dolnej jego części, gdy już go wzięłam go buzi zauważyłam na brzuchu chłopaka niewielką kropkę preejakulatu, ręce wydawały się być suche a krótką chwilę po tym poszłam do toalety gdyż przypomniałam sobie o wkładce ponieważ to był mój ostatni dzień okresu (6 dzień cyklu) aby się podetrzeć papierem i założyć wkładkę bez uprzedniego mycia rąk. Czy w taki sposób może dojść do zapłodnienia? Jestem w trakcie 3 cyklu po odstawieniu tabletek, pierwszy trwał 31 dni, kolejny 45, owulacje zdawały się być później niż od 11 do 14 dnia. Z góry dziękuję za pomoc, stresuje mnie ta sytuacja aczkolwiek próbuje się uspokajać że to nie jest prawdopodobne.

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Dzień dobry,
przeniesienie preejakulatu na dłoniach do pochwy poprzez podtarcie się i zakładanie nowej wkładki higienicznej jest bardzo mało prawdopodobne. W związku z tym istnieją praktycznie zerowe szanse na zapłodnienie.
Jeżeli miałaby Pani jakiekolwiek dalsze obawy, zalecamy wykonanie testu ciążowego, którego wynik powinien Panią uspokoić.
Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami o podobnej tematyce:
https://portal.abczdrowie.pl/prawdopodobienstwo-ciazy
https://portal.abczdrowie.pl/inne-objawy-ciazy
https://portal.abczdrowie.pl/jak-dochodzi-do-zaplodnienia
https://portal.abczdrowie.pl/czy-mozna-zajsc-w-ciaze-bez-wytrysku
https://portal.abczdrowie.pl/czy-mozna-zajsc-w-ciaze-podczas-okresu