Czy mogło to doprowadzić do osłabienia mięśni powieki?

Miesiac temu zauwazylam u siebie opadnieta powieke prawego oka. Mam tez dziwne uczucie "ciagniecia" w oku i jest ono mniejsze od oka lewego. Od kilku miesiecy krotko spie, pracuje do pozna przy komputerze i czesto "walczylam" z opadajacymi ze zmeczenie powiekami. Czy moglo to doporowadzic do oslabienia miesni powieki? Za kilka dni mam wizyte u okulisty, bardzo sie martwie.

Witam. to może być wszystko - borelioza, choroba wirusowa myastenia , neuromyalgia, początek porażenia n III. Badanie u okuilisty jest konieczne a potem neurolog.Pozdrawiam serdecznie